Team

Dagelijks staat een team van ruim 20 specialisten voor u klaar. Wij leveren snelle en vakkundige montage, balancering, uitlijning, reparaties, vulkanisatie en herprofilering. Wij werken vanuit onze werkplaatsen in Klaaswaal en Noordwijkerhout.

ZWB-Marius-Dorst

MARIUS DORST
Directie | Verkoop
marius@zuidwestbanden.nl
06-11116131

ZWB-Jaap-Vollaard

JAAP VOLLAARD
Directie | Verkoop
jaap@zuidwestbanden.nl
06-49901775

ZWB-Cornelius-Kats

CORNELIS KATS
Vertegenwoordiging
cornelis@zuidwestbanden.nl
06-82136714

ZWB-Renaldo-Troost

RENALDO TROOST
renaldo@zuidwestbanden.nl
06-48985402

ZWB-Rene-Schilperoord

RENE SCHILPEROORD
Verkoop binnendienst landbouw, grondverzet
rene@zuidwestbanden.nl
0186-741744

ZWB-Arie-Krijgh

ARIE KRIJGH
Verkoop binnendienst auto, vrachtwagen
arie@zuidwestbanden.nl
0186-741748

ZWB-Remco-Aarnoudse

REMCO AARNOUDSE
Verkoop binnendienst
remco@zuidwestbanden.nl

ZWB-Arjon-Emaar

ARJON EMAAR
Technisch specialist
arjon@zuidwestbanden.nl
06-20264310

ZWB-Robert-Groeneweg

ROBERT GROENEWEG
Werkplaatschef Noordwijkerhout
robert@zuidwestbanden.nl
0252-372377

ZWB-Jeffrey-vd-Velden

JEFFREY VAN DER VELDEN
Planning
jeffrey@zuidwestbanden.nl

ZWB-Angelo-Pool

ANGELO POOL
Vertegenwoordiging
angelo@zuidwestbanden.nl
06-16603744

ZWB-Joel-Kooijman

JOEL KOOIJMAN
Service

ZWB-Michael-van-Oorschot

MICHAEL VAN OORSCHOT
Service

ZWB-Jos-Blok

JOS BLOK
Service

ZWB-Rik-Dennebos

RIK DENNEBOS
Service

ZWB-Speedy-Hanselaar

SPEEDY HANSELAAR
Service

ZWB-Alex-Peereboom

ALEX PEEREBOOM
Service

ZWB-Arthur-vd-Hoek

ARTHUR VAN DER HOEK
Service

ZWB-Simon-Verwijs

SIMON VERWIJS
Service

ZWB-Klara-Peeman-vd-Sluijs

KLARA PEEMAN - VAN DER SLUIJS
Hoofd administratie
klara@zuidwestbanden.nl

ZWB-Toos-Israel-Biesheuvel

TOOS ISRAEL - BIESHEUVEL
Administratie

Martine

MARTINE VAN DE VELDE – VAN GILS 
Administratie

ZWB-Piet-Vollaard

PIET VOLLAARD
Oprichter

ZWB-Ruben-Aarnoudse

RUBEN AARNOUDSE
Service

ZWB-Huub-van-de-Zande

HUUB VAN DE ZANDE
Magazijn

ZWB-Anco-Dorst

ANCO DORST
Magazijn